ERMANOS: Сучасний дім та BBQ - це магазин товарів для дому, смарт гаджетів, керамічних грилів та BBQ аксесуарів. Створений молодими людьми, які цінують якість, функціональність, технологічність та смачненько поїсти (ми обожнюємо грилінг😉). Саме тому в нас ви можете знайти як пристрої для сучасного дому, так і грилі з BBQ аксесуарами. Всі товари протестовані та відібрані нами особисто. Наші цінності - це функціонал, якість та сервісна підтримка. Ми свої, також люди, які хочуть покращити життя інших та допомогти 😉.

А починалось все так, пара закоханих молодих людей обожнювали проводити вихідні на природі з мангалом! Одного разу в пошуках витонченого смаку та оригінального девайсу для грилінгу вони натрапили на чудо-техніку «керамічний гриль в стилі Камадо», однак іноземні бренди виявились «не по карману». Так і виникла ідея створення українського бренду керамічних грилів та аксесуарів ☆ERMANOS☆ CERAMIC GRILLS. 

Ми мріяли поширити культуру барбекю, що є не тільки способом приготування, а особливим видом дозвілля, своєрідною традицією, об’єднуючим ритуалом. От знаєте, як в голівудському кіно: дружна родина на природі розпалює вогонь, смажить ковбаски, дітвора стоїть в черзі з тарілками, всім смачно та радісно...

Далі ми проводили час за експериментами, удосконаленнями та допрацюваннями гриля, тестуванням різних BBQ аксесуарів, розширенням теми аксесуарів взагалі для кухні та вцілому для дому. Адже на той час (період COVID-19) дім був найбезпечнішим місцем, де ми проводили 90 відсотків свого часу: працювали, відпочивали, куховарили та грилили. Ми займались створенням затишку та багатофункціонального місця проживання. Дійсно, ми зібрали краще і готові зробити все, щоб наші грилі продовжували дарувати Вам шалено смачні страви, і робили Вашу родину щасливішою. А від Вас ми отримували фото душевних застіль, соковитого rib-eye чи селфі із запеченим лососем)

Зараз в нас продовжують зʼявлятись нові та, як завжди, перевірені товари, такі як контролери температури та вологості, гігрометри, вакуумні пакувальники, таймери, термометри, електричні млинки для спецій і таке інше. Зрештою, ми відкрили свій перший шоурум під Києвом, в Крюківщині, але не останній;) 

Вам пощастило, адже Ви знаходитесь в місці, де зібрані найкращі товари для Вашого дому та барбекю, тому насолоджуйтесь покупками 😉